април 2009


Конференција за новинаре Покрајинског омбудсмана

Нови Сад , 06. април 2009.

Нови Сад, 06. април - Поводом почетка кампање „Покрајински обудсман са Вама", данас је у Извршном већу АП Војводине одржана данас конференција за новинаре.Кампању је покренуо Покрајински омбудсман у сарадњи са Амбасадом Краљевине Шведске у Србији.

Циљ кампање је...


Опширније

Ана Томанова Маканова примила полазнике новинарског курса Интернет радија СРБ и Радио Новог Сада

Нови Сад , 03. април 2009.

Нови Сад, 3. април - Потпредседник Извршног већа Војводине и покрајински секретар за информације Ана Томанова Маканова примила је данас групу ђака и студената из Будимпеште, полазнике новинарског курса за потребе Интернет радија СРБ из главног града Мађарске, и њихове домаћине,...


Опширније

Ана Томанова Маканова примила секретара Друштва новинара Војводине Радомира Чубрановића

Нови Сад , 03. април 2009.

Нови Сад, 3. април - Потпредседница Извршног већа Војводине и покрајинска секретарка за информације Ана Томанова Маканова примила је данас секретара Друштва новинара Војводине Радомира Чубрановића и новинара "Дневника" Душанку Вујошевић, који су је упознали са иницијативом о...


Опширније

Председник Пајтић примио представнике аустријске компаније ''Штрабаг''

Нови Сад , 03. април 2009.

Нови Сад, 3. април  - Председник Извршног већа АП Војводине др Бојан Пајтић примио је делегацију аустријске грађевинске компаније "Штрабаг"(Страбаг), коју су предводили директор Дирекције за инжењерске конструкције у југоисточној Европи, Русији и Шведској  Георг...


Опширније

Међународни скуп хирушке и гинеколошко-акушерске секције ДЛВ/СЛД

Нови Сад , 03. април 2009.

Нови Сад, 3. април - У Скупштни АП Војводине одржан је међународни скуп хирурга, гинеколога и онколога, у организацији Хирушке и Гинеколошко-Акушерске секције ДЛВ/СЛД, са заједичком темом "Рана детекција малигних тумора." Потпредседница Скупштине АПВ доц. др Бранислава Берић  ...


Опширније

Потписани кредити пролећног циклуса Фонда за развој пољопривреде

Нови Сад , 02. април 2009.

Нови Сад, 2. април  -   Одмах по доношењу покрајинског буџета, а донели смо га пре два дана, финансијска средства пласирамо у развојне пројекте и није ни мало случајно што је то област пољопривреде - изјавио је председник Извршног већа Војводине др Бојан Пајтић, обраћајући се...


Опширније

Председник Пајтић у посети општину Ковин

Нови Сад , 01. април 2009.

Ковин/Нови Сад, 1. април - Председник Извршног већа Војводине др Бојан Пајтић посетио је данас Ковин, Баваниште и Делиблато, села у овој банатској општини. Током данашње посете председник Извршног већа и директор Фонда за капитална улагања Војводине Момчило Миловић уручили су...


Опширније

Саопштење са 47. седнице Извршног већа АП Војводине

Зрењанин , 01. април 2009.

Нови Сад, 1. април - На данашњој седници Извршног већа АП Војводине, којом је председавала потпредседница Ана Томанова Маканова, усвојени су Програм рада и Финансијски план Фонда за капитална улагања АП Војводине у 2009. години.


Програмом рада Фонда планира се...


Опширније

Конференција за новинаре Фонда за развој непрофитног сектора

Нови Сад , 01. април 2009.

Нови Сад, 1. април -  На конференцији за новинаре у Извршном већу АП Војводине, коју је организовао Фонд за развој непрофитног сектора АПВ представљени су пројекти «ЕкоМанија 3», « Ми морамо бити промена коју желимо видети у свету», као и програми «Омладинског Фонда» из Новог Сада...


Опширније

Pages


Најаве

 

Тренутно нема најављених догађаја

Календар Све најаве

Најновије вести


Све вести


Контакт


  • Булевар Михајла Пупина бр. 16
    21101 Нови Сад
  • Аутономна Покрајина Војводина
    Република Србија
  • Телефон: 021/487-40-00
  • presbiro@vojvodina.gov.rs