новембар 2012


Фонд ''Европски послови'' АП Војводине: О европским фондовима у Србобрану

Нови Сад , 02. новембар 2012.

 Нови Сад, 2. новембар, 2012. године - У циљу јачања општинских капацитета, као и интензивирања сарадње представници Фонда "Европски послови" АП Војводине су 31. октобра 2012. године посетили општину Србобран. Међу присутнима на догађају налазили су се представници општинске...


Опширније

Славиша Грујић посетио општину Кикинда

Кикинда , 01. новембар 2012.

Нови Сад/Кикинда, 1. новембар 2012. године - Потпредседник Владе АП Војводине и покрајински секретар за културу и јавно информисање Славиша Грујић посетио је данас општину Кикинда. Приликом данашње радне посете ресорни секретар обишао је Тера центар - Центар за...


Опширније

Фонд ''Европски послови'' АП Војводине: Завршена обука за писање европских пројеката у СССВ

Нови Сад , 01. новембар 2012.

 Нови Сад, 1. новембар 2012. -  По завршетку обуке „Могућности финансирања путем ЕУ фондова" одржаној за запослене у Савезу самосталних синдиката Војводине, успешним полазницима семинара додељени су сертификати од стране Фонда „Европски послови" АП Војводине. Током петодневне обуке...


Опширније

Покрајински секретар за финансије отварио рачун у Развојној банци Војводине

Нови Сад , 01. новембар 2012.

Нови Сад, 1. новембар 2012. године -  У знак подршке и поверења, покрајински секретар за финансије Зоран Радоман данас је у Развојној банци Војводине отворио текући и девизни рачун: "Овим чином манифестујем оно што сам говорио да је РБВ сигурна банка. Отворио сам...


Опширније

Прес Мирослава Васина поводом расписивања четири конкурса

Нови Сад , 01. новембар 2012.

Нови Сад, 1. новембар 2012. - Покрајински секретар за привреду, запошљавање и равноправност полова Мирослав Васин одржао је конференцију за новинаре поводом расписивања четири конкурса за доделу бесповратних средстава и субвенционисање отварања нових радних места, на основу...


Опширније

Изјава Мирослава Васина у вези са Развојном банком Војводине

Нови Сад , 01. новембар 2012.

Нови Сад, 1. новембар 2012. - Покрајински секретар за привреду, запошљавање и равноправност полова Мирослав Васин дао је изјаву за јавност о Развојној банци Војводине.
Васин је истакао да паушалне и изјаве које се не могу доказати, као и изјаве за које је потребно спровести...


Опширније

23. књижевни сусрет ''Писци на граници''

Нови Сад , 01. новембар 2012.

Нови Сад, 1. Новембар 2012. године - Директорка Завода за равноправност полова Весна Шијачки учествовала је у недељу 28. октобра на књижевном сусрету „Писци на граници" који је ове године по 23. пут одржан у Темишвару (Румунија). Том приликом, директорка Завода је представила...


Опширније

Pages


Најновије вести


Све вести


Контакт


  • Булевар Михајла Пупина бр. 16
    21101 Нови Сад
  • Аутономна Покрајина Војводина
    Република Србија
  • Телефон: 021/487-40-00
  • presbiro@vojvodina.gov.rs