Војвођански Фонд за капитална улагања помаже Краљеву

Нови Сад , 10. децембар 2010.
-A A +AВојвођански Фонд за капитална улагања помаже Краљеву.

Нови Сад , 10. децембар 2010. .

Нови Сад/Краљево, 10. децембар - На јавни позив градоначеника Краљева, четворочлана инжењерска делегација Фонда за капитална улагања АП Војводине, отпутовала је у радну посету Краљеву. Задатак представника Фонда је да пруже стручну помоћ у процени оштећених објеката, страдалих у катастрофалном земљотресу који је недавно задесио Краљево. Поред материјалне помоћи коју је до сада обезбедила Влада АП Војводине, ово је још један вид непосредне помоћи АП Војводине и њених институција грађанима Краљева.
Ознаке:

Најновије вести


Све вести

You are here


Контакт


  • Булевар Михајла Пупина бр. 16
    21101 Нови Сад
  • Аутономна Покрајина Војводина
    Република Србија
  • Телефон: 021/487-40-00
  • presbiro@vojvodina.gov.rs